niedziela, 10 stycznia 2010

Zaufany sprzedawca cz4

Akcja zaufany sprzedawca trwa w najlepsze, w ciągu weekendu  wyróżnieni zostali między innymi  użytkownicy forum zippo.net.pl, a dokładniej Ci którzy w miarę regularnie prowadzą sprzedaż zapalniczek.

O tyle o ile na początku sklepy oraz sprzedawcy podchodzili dość ostrożnie do całej akcji o tyle teraz chyba oswoili się z całą sytuacją i z dnia na dzień akcja zyskuje rozgłos. Pierwsze 2 sklepy zdecydowały się już legitymować naszym odznaczeniem na swoich internetowych witrynach, kolejne zapowiadają zrobić to w najbliższych dniach, myślę że jest to  dowód na to że akcja przypadła do gustu nie tylko odbiorcom listy tj. osobom zainteresowanym zakupem, ale również sprzedawcom.

Lista zostanie zamknięta prawdopodobnie do 20 stycznia, znajdziecie na niej linki zaufanych sklepów oraz krótkie opisy. Myślę że kolejna notka na temat akcji będzie już finałową notką pierwszej edycji.
Dlatego jeszcze raz apeluję - jeśli znasz jakiegoś sprzedawcę wartego polecenia lub sam sprzedajesz zippo, nie krępuj się tylko poinformuj mnie o tym - myślę że naprawdę warto
 

Jestem również przekonany że niebawem zostaną zorganizowane kolejne edycje obejmujące swoim zasięgiem coraz więcej sprzedawców (np z portalu aukcyjnego ebay)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz